Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Нові автомобілі в Україні та за кордоном: порівняння цін

Нові автомобілі в Україні та за кордоном: порівняння цін
Видання вирішило порівняти ціни на деякі популярні нові автомобілі в Німеччині (як автомобільного представника від ЄС) та в Білорусі. Поставлена ​​задача: вибрати найдешевшу комплектацію конкретної моделі в окремо взятій країні.

Кажуть, що сусідня черга завжди рухається швидше. Звичайно ж, приємно, коли до каси ви підходите раніше всіх, до того ж отримуючи якийсь бонус чи знижку. Але прикро, якщо поруч відкрилася сусідня каса, а ви не встигли «перестрибнути» ближче до віконця, або коли ціна товару не відповідала ціннику на полиці, або якщо термінал не приймає вашу кредитку.

ВІДЕО ДНЯ

Раніше видання "PMG.ua" вже розповідало про те, наскільки стануть дешевшими легковики з Європи у разі прийняття нового закону. Втім, законопроект №3251 щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів так і не був розглянутий під куполом Верховної Ради. А питання, особливо для жителів Закарпаття, є дуже актуальним, враховуючи кількість придбаних у країнах ЄС автомобілів.

Сьогодні ми займаємося загляданням в «сусідню чергу»: порівняємо ціни на деякі популярні нові автомобілі в Німеччині (як автомобільного представника від ЄС) та в Білорусі.

Реклама

Поставлена ​​задача: вибрати найдешевшу комплектацію конкретної моделі в окремо взятій країні. Автомобілі не будуть повністю ідентичними – вони можуть відрізнятися за вимогами до екологічних стандартів і нормів безпеки; будуть відмінності і в комплектаціях, але, тим не менш, завдання залишиться незмінним: знайти найбільш доступну нову машину обраної моделі. Інформація про вартість автомобілів представлена ​​на офіційних сайтах виробників.

Volkswagen Polo

Реклама
Нові автомобілі в Україні та за кордоном: порівняння цін – 01

Популярний компактний хетчбек від німецького концерну VAG може бути виготовлений не тільки в Німеччині, але і на інших складальних підприємствах, що, ймовірно, впливає на його вартість.

Renault/Dacia Duster

Реклама
Нові автомобілі в Україні та за кордоном: порівняння цін – 02

Один з найдоступніших кросоверів, який продається в різних країнах під маркою Рено, або, як у Німеччині, з «рідним» шильдиком Дачія.

Toyota Corolla

Нові автомобілі в Україні та за кордоном: порівняння цін – 03

Японський автомобіль, який до цих пір не втрачає абсолютного лідерства за кількістю проданих примірників у світовому масштабі. Уже більше 40 мільйонів машин моделі Королла було реалізовано в усьому світі. Погані товари, ясна річ, такими тиражами не розходяться.

Skoda Octavia

Нові автомобілі в Україні та за кордоном: порівняння цін – 04
Реклама

Автомобіль цікавий тим, що в Україні присутній власний завод марки. Також показовим буде той факт, що автосалони Білорусі пропонують дві версії Октавії – чеської збірки і російської, причому ціна, залежно від країни походження, змінюється майже вдвічі.

Висновки

Чому в Німеччині машини дорожче? В ЄС діють норми Євро-6, які досить важко виконувати виробникам, що веде до сумарного подорожчання машини. Також в ЄС вищі вимоги до мінімальної оснащеності автомобіля системами пасивної та активної безпеки, це ще одна причина.

Чому в Білорусі дешевше? Однозначну відповідь дати складно, але, ймовірно, окремі автомобілі поставляються в країну зі складальних підприємств РФ, що дає можливість імпортерам продавати машини за нижчими цінами. Плюс вимоги до оснащеності нижчі, ніж в ЄС. Щодо «розмитнення»: місцеві правила ніяк не дозволяють ввезти машину з нульовою ставкою, в Білорусі діє мито, ПДВ та акцизний збір, який для деяких категорій ТЗ значно перевищує українські ставки.

А що у нас? В принципі, і так всім все було відомо. Але тепер принаймні стає ще й зрозуміло, що зробити нові автомобілі доступнішими можна. І не обов’язково купувати їх на заводах РФ (для яких у нас уже введено додаткова мито). Потрібно, як варіант, все ж спробувати створити сприятливий конкурентний грунт для «внутрішніх» автовиробників.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно