• Viber 18 800+
  • Головна
  • Спорт
  • У складі збірної України ужгородець Анатолій Герей виграв срібло етапу Кубка світу з фехтування

Цими вихідними у Ванкувері (Канада) відбувся черговий етап Кубка світу з фехтування на шпагах у чоловіків. Нагадаємо, 19 лютого у індивідуальній першості ужгородець Анатолій Герей став восьмим.

У командних змаганнях наш земляк разом із Богданом Нікішиним (Дніпро), Максимом Хворостом (Харків) та Володимиром Станкевичем зуміли стати срібними призерами! Спочатку підопічні Володимира Станкевича виграли у збірної Естонії – 45:26, потім за вхід у вісімку таки розібралися з Ізраїлем – 45:40.

Суперниками українців  за вихід у фінал були  італійці. Зустріч виявилася непростою і наднервовою: українці то виходили уперед на 2 уколи, то відставали на стільки ж. Хід поєдинку зумів переламати якраз Анатолій, коли перевага нашої збірної збільшилась. У останньому поєдинку Богдан Нікішин, а пріоритеті таки здолав Фічерру – 40:39!

У фіналі зустрілися із надмотивованими чехами (які уже здолали перший номер світового рейтингу – французів, а також розібралися із угорцями та корейцями). Рівна боротьба під час поєдинків, кілька пасивів, і доля золота вирішувалась у завершальному бою Нікішин-Покорни. І тут перемогу святкували чехи – 35:40.

Втім, це хороший результат для України. Нагадаємо, на етапі у Хайденхаймі Герей, Нікішин, Хворост та Станкевич вибороли бронзу.

У складі збірної України ужгородець Анатолій Герей виграв срібло етапу Кубка світу з фехтування – 01