«Минай» поступився «Чорноморцю»

У матчі 11-го туру закарпатці голів не забивали, а пропустили тричі.

«Чорноморець» відкрив рахунок ще до перерви, а у другому таймі зробив перевагу більш впевненою. Таким чином, «Чорноморець» (Одеса) — «Минай» (Минай) — 3:0 (1:0).

Злим генієм для минайців став Штогрін, який за гру набрав три очки за системою «гол+пас». Він по голу забив у кожному з таймів та ще й асистував Кузику. Спочатку Штогрін ефектно п’яткою замкнув передачу з правого флангу, згодом виграв «повітря» у Солдата, а для Кузика організував результативний тет-а-тет з Бандурою.

«Минай» мав шанс забити до перерви, кола Васильєв у своїй штрафній площі збив Булезу. Півзахисник закарпатців не зміг продовжувати гру через травму, а Новохатній під час перегляду відеоповтору запевняв усіх оточуючих та арбітра ВАА, що гравець «Чорноморця» грає в м’яч. Виходить, що Булеза один з найкращих акторів — продовжив «симулювати» навіть після того, як зрозумів, що пенальті призначений не буде. Судячи з побаченого, боїмось припустити, скільки матчів пропустить Андрій.

Ще одну можливість забити на останніх хвилинах не використав Ралюченко. Після ефектного прохода по флангу Гечева він не зміг переправити м’яч у порожні ворота.

Важкий матч та болючий удар для закарпатців. Наступну зустріч підопічні Володимира Шарана проведуть вдома проти «Вереса».

Нагадаємо, гравчиню ФК «Минай» викликали у жіночу молодіжну збірну України.