Повернутись до сайту Вхід

№31 від 13.08.2015

В НОМЕРІ:

Питання мобілізації неабияк хвилює закарпатців. У світлі повідомлень про вручення повісток у потягах, на кордоні та, навіть, блокпостах, газета «Панорама» звернулась до військового комісара Ігоря Гусєва з проханням прокоментувати  законність  даних дій. Розгорнуту відповідь читайте на шпальтах тижневика.

Днями минуло рівно місяць із дня кривавих подій, які мали місце 11 липня. Хронологію подій та як триває розслідування і пошук винних, досліджував кореспондент газети.

Президент України Петро Порошенко призначив дев’ятьох нових керівників районних державних адміністрацій у Закарпатській області. Крім необхідних професійних якостей до кандидатів висувалися три критерії. Які саме розповів керівник ОДА Геннадій Москаль.

Головний редактор інтернет-видання «PMG.ua» побував у захоплюючій подорожі на краю Європи – португальському місті Брага. Саме тут проходив навчальний курс «Волонтерство заради людства», організований Нацагенцією Португалії та місцевим представництвом Червоного Хреста. Враження та світлини із подорожі Амстердамом, Лісабоном та Парижем – у розповіді Івана Гарагонича.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції