Повернутись до сайту Вхід

№34 від 03/09/2015

В НОМЕРІ:

Що чекає на гривню? - цим питанням задалися журналісти "Панорама", готуючи у світ черговий номер газети. З однієї сторони позитивні новини щодо реструктуризації боргів зміцнять національну валюту, та чи на довго? Розгорнутий аналітичний матеріал щодо подальшої долі національної валюти читайте на шпальтах тижневика.

Кілька століть тому річка Латориця була більш глибоководною. Останнім часом головна водна артерія Мукачева "зникає" прямо на очах. Думки екологів та чиновників з Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА збирала Іванна Бондарук. Її матеріал читайте на сторінці 2.

З подорожі Мальтою днями повернувся журналіст "Панорами" Іван Гарагонич. Він ділиться своїми враженнями від поїздки до острівної країни, зустрічі з Президентом Мальти та розкриває секрети успіху однієї з найменших держав світу.

Окрім того, читайте в номері про свято першачків, кримінальну хроніку краю за тиждень, кікбоксерську славу Закарпаття, підсумки чергового туру чемпіонату Закарпаття з футболу та багато іншої цікавої інформації.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції