Повернутись до сайту Вхід

№2 від 28.01.2016

В НОМЕРІ:

Не тільки в давнину траплялися дива, але і в наш час вони мають місце. У день святителя Миколая в Станові, що на Мукачівщині, замироточила ікона. «Панорама» вирішила розповісти про справжнє чудо на шпальтах газети. 

Днями шеф-редактора "Панорама медіа групи", доктора історич­них наук Василя Васильовича Гарагонича було нагороджено на­грудним знаком "За розвиток Закарпаття". Про вручення заступником голови обласної ради Йосипом Борто заслуженої нагороди Василю Василювичу, читайте у свіжому номері тижневика. 

"Панорама" вирішила опублікувати ряд матеріалів стосовно стану правової системи нашої держави та необхідності її реформування. Звісно, ми вирішили почати з того, щоб почути точку зору головного адвоката краю, Голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша. 

Нещодавно в Ужгороді представили художній конверт і оригінальну марку, які виготовили спеціально до 70-річчя приєднання Закарпаття до складу Української держави. Про цікаву ідею Мукачівського клубу філа­телістів та нумізматів – на шпальтах видання.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції