Повернутись до сайту Вхід

№12 від 06.04.2017

В НОМЕРІ:

Наближається найсвітліше свято весни, якого чекають усі християни – Великдень. Цього дня тисячі українців йдуть до церкви. Обов’язково беруть у руки кошики, в які ставлять ті продукти, які хочуть освятити. Зазвичай, це паска, яйця, шовдарь, домашня ковбаса, хрін, сир, масло та вино. А скільки вони коштують цьогоріч. Відповідь – у свіжому номері газети.

Наприкінці березня в галереї "Ужгород" в обласному центрі відкрилася українсько-словацька виставка з "математичною" назвою "4+1", з-поміж п’яти учасників якої був і мукачівець, заслужений художник України, двічі лауреат обласної мистецької премії імені Й.Бокшая та А.Ерделі, живописець і аквареліст Петро Фелдеші. Розповідаємо про митця.

Ми часто чуємо про те, що важка промисловість є головним рушієм української економіки. І часто забуваємо про те, що світ рухається вперед. А з ним і сучасні технології та інновації. Та є одна новітня сфера вітчизняного економічного сектору нашої країни, яка впевнено розвивається і вже стає локомотивом розвитку України. Мова про ІТ. "Панорама" розповідає про розвиток інноваційної галузі у Закарпатті.

Окрім цього, у номері ще чимало унікальних матеріалів та порад на всі випадки життя.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: [email protected] /Оплата on-line /Оплата по квитанції