Повернутись до сайту Вхід

№26 від 13.06.2017

В НОМЕРІ:

"Діагноз медицини" – саме під такою назвою подана головна тема номеру. У статті аналізуємо медичну реформу та чого від неї очікувати пацієнтам.

У свіжому номері розповідаємо також про "Закарпатський Парад Наречених". Це і соціальна акція, і виставка досягнень та обмін досвідом для працівників весільної індустрії, і яскраве свято для міста та туристів, і відзначення Дня Молоді та Дня Конституції, і благодійний захід.

Останні події навколо сміттєвого колапсу у Львові показали, що у нашій країні є кричуща проблема з подальшою долею сміття. Щодня ми викидаємо десятки, сотні тонн відходів. Усі вони йдуть у місцеві сміттєзвалища. Сміттєвий колапс: чи можливий він на Закарпатті? Відповідь шукайте у газеті "Панорама".

Європейська інтеграція – це не лише фінансова чи консультативна підтримка у прагненні України до реформ, але й культурний обмін та поширення цінностей, які сповідуються у країнах ЄС. Однією з провідних мистецьких подій Закарпаття останніх днів стало проведення Фестивалю європейського кіно в Ужгороді. Розповідаємо про це.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції