Повернутись до сайту Вхід

№36 від 21.10.2017

В НОМЕРІ:

У кожної людини є своє улюблене захоплення. І воно приносить як мо­ральне, так, часом, і ма­теріальне задоволення. Історія нашого героя почалась ще з самого дитинства. Але й досі вона вражає. Розповідаємо детально на стор. 5.

Побачив світ українсько-англійський дво­мовний альбом-каталог під назвою: «Петро Свалявчик. Живопис». У понад півсотсторінковому видан­ні представлені мистецькі роботи молодого маляра і викладача Закарпатської академії мистецтв Петра Свалявчика. Шеф-редактор «Панорама Медіа Групи» у свіжому номері розповідає про цю подію.

Ще менше року на Закарпатті існує Полян­ська об’єднана громада, яка ввібрала кілька сіл Свалявщини: Поляну, Уклин, Плоске, Оленьо­во, Яківське, Павлово, Плоский Потік, Родників­ку та Родникову Гуту. І за цей час у громаді вже підбили невеликі підсум­ки: журналістам розпо­віли про перші фінан­сові та інфраструктурні досягнення та здобутки, про перспективи розви­тку туристично-рекре­аційної галузі на тери­торії ОТГ, а також про міжнародну співпрацю та амбітні міжнародні проекти, аналогам яких в Україні немає.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції