Повернутись до сайту Вхід

№19 від 24.05.2018

В НОМЕРІ:

«Сумні реалії закарпатського села» – саме під такою назвою поміщений центральний матеріал свіжого номеру. Мова піде про село, в якому практично не залишилось молоді. Всі вони виїхали у пошуках роботи. А старожили нарікають на погану дорогу та відсутність транспортного сполучення із районним центром.

У найближчі пів­року 7% українців хотіли б виїхати за кордон з метою три­валого перебування. Про це свідчать дані соціо­логічного опитування, яке у квітні провів Київський міжнародний інститут со­ціологічних досліджень. Детальніше розповідаємо про це.

Дитячий відпочинок в українських таборах в цінах подекуди доганяє відомі курорти. Але про­позицій – на будь-який смак і гаманець. Цього тижня у школах пролу­нає останній дзвінок, і поки частина батьків тільки почина­ють ламати голову і рахувати сімейний бюджет, аби вирі­шити, куди прилаштувати своє чадо на літо, багато інших, як виявилося, вже все спланува­ли. Промоніторили цінові пропозиції на відпочинок для дітей і подаємо їх у матеріалі «Куди подіти дитину влітку».

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції