Життя   • 1 липня 2015 року, 13:29477

Комп’ютерна графіка закарпатця стала однією з найкращих в Україні

Нещодавно у Києві відбулося засідання журі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни – у мріях дитини", який уже тринадцятий рік поспіль проводить Державна фіскальна служба України.

Серед майже 10 тис. дитячих робіт, які надійшли на конкурс від учасників зі всієї України, робота закарпатця Уліганця Євгена "Озеро достатку" посіла друге місце в старшій віковій категорії за напрямком "Комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація)", - повідомили у відділі комунікацій ГУ ДФС України в Закарпатській області.

За словами журі, до якого входять літературні та художні митці, а також фахівці ДФС, з кожним роком оцінювати роботи та визначати переможців серед юних учасників стає дуже складно. Адже кожна з робіт є унікальною, якісною, майстерно виконаною, а їх глибина, з проведенням конкурсу, – збільшується.

Варто зазначити, що конкурс набирає все більшої популярності серед творчої молоді Закарпаття: у цьому році на участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу "Майбутнє країни – у мріях дитини" надійшло 55 робіт.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів