Громадські формування допомагатимуть поліції забезпечувати порядок на Великоберезнянщині

Життя  22 лютого 2017 року, 15:40 1383 ФОТО

Очільник Великоберезнянської поліції Олександр Боднарчук та т. в. о. заступника начальника відділення поліції Василь Вурста провели робочу зустріч із головами громадських формувань, які діють на території району.

На зібранні обговорили форми взаємодії та спільної роботи поліції та громадського блоку під час спільних заходів, рейдів, патрулювань прикордонної смуги та забезпечення охорони громадського порядку. У правоохоронців та голів громадських формувань вийшов конструктивний діалог, у результаті якого прийнято чимало рішень, спрямованих на шляхи боротьби з кримінальними і адміністративними правопорушеннями та їх запобігання, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Пріорітетними напрямками спільної роботи визначили виявлення осіб, що займаються незаконними порубками лісу, браконьєрів, збувачів наркотичних засобів та порушників кордону. На зустрічі багато часу приділили обговоренню способів виявлення осіб, що порушують громадський порядок на вулицях населених пунктів району. Результатом діалогу стало розроблення графіків щомісячних спільних чергувань поліції, громади та  залучення до таких заходів прикордонників.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0