Політика   • 23 листопада 2018 року, 21:475524

Гайдай звинуватив Москаля в брехні та порушенні закону

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай звинуватив голову ОДА Геннадія Москаля у брехні та порушенні закону

Історія з призначенням Іллі Токаря виконуючим обов’язки голови Мукачівської районної державної адміністрації викликала бурхливу хвилю обговорень у суспільстві. Для того, щоб розставити всі крапки над "і" і розібратися у питанні, хто ж керує Мукачівщиною, інтернет-видання "PMG.ua" звернулося за коментарем до голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

На питання журналістів, що думає Сергій Володимирович щодо останніх подій у Мукачівській РДА, він прокоментував наступне: "Т.в.о. голови РДА – це не очільник. Головою РДА залишаюсь я, тільки перебуваю у відпустці для роботи над магістерською роботою. Наразі закінчую НАДУ (Національну академію державного управління). Доречі, йду на відзнаку".

Читайте також:  Геннадій Москаль представив нового виконуючого обов‘язки голови Мукачівської районної державної адміністрації

Щодо несподіваного рішення губернатора, то Сергій Гайдай заявив наступне: "Москаль, своїми діями порушив Закон України. Нехай Київ дає оцінку його діям".

Очільник району каже, що з новим виконуючим обов’язки голови РДА він не знайомий особисто. "Але знаю, що у 2013 році його звільняли "беспредельно"... Тому мені дивно, що він, сам пішов на таку авантюру", - додав Гайдай.

Щодо озвученої сьогодні перед колективом РДА інформації щодо незадовільного стану доріг, то за словами керівника району "Москаль всім збрехав, коли дав інформацію щодо стану ремонту доріг. Кількість відремонтованих доріг, зроблених проектів, проведених тендерів в Мукачівському районі – ОДНА З КРАЩИХ! Це можно легко перевірити, порівнявши з кількістю зроблених ремонтів в інших районах".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів