Політика конфіденційності

Положення про конфіденційність 

Адміністрація сайту не збирає особисту інформацію про Вас, коли Ви відвідуєте наш сайт, хіба що Ви самі добровільно надаєте нам інформацію про себе.

Правила публікації коментарів

Редакція інтернет-видання «PMG.ua» не піддає цензурі коментарі з ідеологічних чи політичних мотивів.
Всі коментарі повинні відповідати наступним вимогам:
- Відповідати заданій темі.
- Не містити непристойних, вульгарних і лайливих виразів, агресивних висловлювань і інших неналежних речей.
- Не містити образ на чиюсь адресу, підбурювання або закликів до насильства.

Автоматичний збір і використання інформації

Якщо, відвідуючи наш сайт, Ви тільки читаєте або завантажуєте розміщені на ньому матеріали, інформація про це автоматично збирається і зберігається. Це не дає нам жодної особистої інформації про Вас.

Використання особистої інформації, наданої Вами добровільно

Якщо Ви добровільно надали нам особисту інформацію про себе, пославши нам електронного листа, або заповнивши анкету при реєстрації на сайті, ми можемо використовувати цю інформацію для відповіді на Ваше повідомлення або при пошуку запитаної Вами інформації. Ми не збираємо особисту інформацію про відвідувачів нашого сайту в будь-яких інших цілях. Більше того, ми не використовуємо цю інформацію для створення картотек користувачів і не передаємо її будь-яким приватним організаціям. Ми також не використовуємо цю інформацію в комерційних цілях.

Ми можемо повідомити Вашу адресу електронної пошти іншій урядовій організації, тільки якщо Ваше питання має відношення до даної організації або якщо нас зобов'язує до цього закон.

Опублікування та виправлення новин розділу «Повідомити новину»

Адміністрація сайту «PMG.ua» здійснює виправлення помилок наступним чином: якщо помилка є звичайною друкарською опечаткою, яка не впливає на розуміння сюжету і не спотворює факти, ми вважаємо виправлення такої помилки незначним фактом і робимо це без додаткових повідомлень. Якщо ж це серйозна фактична помилка або повідомлення завідомо неправдивої інформації, редакція залишає за собою право не опубілковувати повідомлену читачами новину.

Тексти цього розділу можуть переписуватись кілька разів у міру уточнення інформації та розвитку подій. У таких випадках у зв'язку з актуальністю і терміновістю матеріалу ми не повідомляємо читачів про зміни в тексті, сподіваючись на розуміння того, що текст змінюється разом зі зміною ситуації.

Авторські права

Всі тексти, а також аудіо- та відеоматеріали, що публікуються на сайті і зроблені співробітниками інтернет-видання «PMG.ua» є надбанням медіа-групи. У разі використання цих матеріалів повинно бути оформлене належним чином посилання на сайт www.pmg.ua.

PMG.ua є зареєстрованим товарним знаком, яке не може бути використане в комерційних цілях без відповідного дозволу. Однак Ви можете використовувати графічний логотип PMG.ua при розміщенні посилання на матеріали «PMG.ua» на Вашому персональному сайті або особистій сторінці.