• Повідомити новину
 • Життя
  Натовп комунальників під наглядом екс-мера Мукачева прибирають сніг перед його будинком
  0
  12 січня 11:18 7396  ФОТО

  Світлину надіслав читач інтернет-видання "PMG.ua", який і зафіксував кумедну ситуацію. З фото можна зрозуміти, що сніг прибирають на вулиці Валенберга, біля будинку колишнього міського голови Мукачева, а нині депутата Закарпатської обласної ради від "Єдиного Центру" Золтана Ленд’єла. На знімку можна нарахувати одночасно як мінімум чотирнадцять осіб у яскравих кольорових желетах з відповідним інвентарем.  

  Коментуючи побачене, мукачівець задається питанням: "Ось де всі комунальники. Вгадаєте де і біля кого? І чому носять на іншу сторону? Хіба там не люди живуть?" Символічно, що в кількох метрах від будинку екс-мера знаходиться ще один "стратегічний" об’єкт для міської влади, а саме офіс партії "Єдиний Центр".

  Виходить, що в час снігопаду, коли містяни самотужки намагаються справитися з природньою стихією, окремі особи використовують комунальників у власних цілях. 

  Тим часом головний рупор мукачівської влади звітує про те, що "комунальники Мукачева працюють у посиленому режимі, на боротьбу з снігом кинули всю техніку". 

  0
  Джерело: PMG.ua
  Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter