• Закарпатська команда "Хуст-Екстрім" стала чемпіоном України з мотокросу

Закарпатська команда "Хуст-Екстрім" стала чемпіоном України з мотокросу

У Києві відбулося щорічне підбиття підсумків чергового сезону з мотоспорту. Традиційно, участь у події взяли і закарпатські представники цього виду спорту.

Нагороджували призерів та чемпіонів, тобто кращих із кращих. Що відрадно, серед названих спортсменів чи не найбільше фігурували саме спортсмени із Закарпаття, – інформує Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

За підсумками року команда Закарпатської області посіла наступні місця: "Хуст-Екстрім" завоювала золоті нагороди чемпіонату України серед дорослих, срібні медалі чемпіонату України серед молоді та знову ж таки приміряли на себе нагороди найвищого гатунку за перемогу у Чемпіонаті України з кантрі-кросу серед молоді. У змаганнях за Кубок України наші спортсмени вибороли 2-ме місце.

Серед кращих спортсменів нашої області: Михайло Васько (1 місце – клас 50 куб.см), Артем Мартиненко (1 місце клас open), Олександр Стегура (3 місце Чемпіонату України, клас 250), Едуард Штефуца (3 місце Чемпіонату України клас 85), Іван Цубера (2 місце Чемпіонату України кантрі-крос, клас квадро) та Михайло Голоботовський (1 місце Чемпіонату України кантрі-крос).

Вже 7 лютого відбудеться підбиття підсумків сезону-2015 та нагородження спортсменів на рівні області.