• Головна
  • Кримінал
  • Під приводом зателефонувати 21-річна дівчина вкрала від свого знайомого телефон

Під приводом зателефонувати 21-річна дівчина вкрала від свого знайомого телефон

З повідомленням про крадіжку мобільного телефону до місцевих правоохоронців звернувся житель Сваляви. Заявник повідомив, що його подруга попросила його мобільного аби зателефонувати і зникла. За даним фактом в поліції розпочали слідство. 

Працівники Свалявського відділення поліції  знайшли «позичальницю» мобілки. Нею виявилася 21-річна мешканка районного центру села Лопушанка.  Ця жінка раніше судима за скоєння схожого злочину, за що наразі відбуває умовне  покарання, – повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Подію слідчі Свалявського відділення поліції внесли  до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст.190 Кримінального кодексу України, тобто шахрайство. Крадену річ поліцейські повернули власнику. Також вирішується питання щодо оголошення підозри жінці та обрання міри відносно неї запобіжного заходу. Слідство триває.