Редакція

Історія заснування інтернет-видання PMG.ua бере свій початок з 20 червня 2010 року. Саме тоді на огляд читачам було запропоноване інтернет-видання «Панорама Мукачева» – молодий, перспективний та амбітний інтернет-продукт, який був покликаний інформувати читачів про події з життя Мукачева та області в цілому. За чотири роки молода команда змогла зробити фантастичний ривок і підняти сайт до трійки найпопулярніших в області.

31 березня 2015 року інтернет-видання «Панорама Мукачева» здійснило ребрендинг на PMG.ua (Panorama Media Group).

З чим це пов’язано? У структуру медіа групи входять чотири самодостатні інформаційні одиниці: власне інтернет-видання, газета «Панорама», газета «Панорама Плюс Бізнес» та прес-центр «Панорама». Кожного дня журналісти цих видань створюють унікальний інформаційний продукт. Враховуючи вимоги часу, найкращим місцем для їх подачі на розсуд читача є саме інтернет-ресурс. Себто, PMG.ua – така собі онлайн-платформа, на якій будуть з’являтись всі продукти, створені безпосередньо журналістами, блогерами та дописувачами цих чотирьох проектів.

Втім, не лише це спонукало нас до ребрендингу. Надзвичайно великий інформаційний потік вимагає від онлайн-видань зовсім нового підходу до подачі матеріалу. Тільки перевірена інформація, чітко структурована та логічно подана – формат, якому відповідають всі публікації, розміщені в інтернет-виданні PMG.ua. Подію, що трапилась, до її висвітленні на сайті відділяють лічені хвилини – саме такими часовими рамками ми керуємось. Якщо Ви читач інтернет-видання PMG.ua, будьте певні – Ви дізнаєтесь про подію першим.  

Ми сповідуємо принципи демократичності, незаангажованості та збалансованості подачі думок. Інтернет-видання PMG.ua – ресурс, який не відстоює жодні приватні політичні чи економічні інтереси. Головний спонсор у нас – наш читач та рекламодавець.

Команда журналістів неупереджено та об’єктивно висвітлює події Мукачева, Закарпаття та України в цілому.

Наша команда здобула:

У 2007 році перемогу в конкурсі «ЗМІ проти епідемії туберкульозу» (організатор: Благодійний фонд «Розвиток України»  корпоративний фонд компанії СКМ).

Того ж року в конкурсі «Вища школа» вибороли перше місце в номінації «Пропаганда ВНЗ своєї діяльності в ЗМІ» (організатори – Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Асоціація працівників ЗМІ України).

У 2008 році часопис «Панорама» разом з інтернет-виданням «Панорама Мукачева» став лауреатом Всеукраїнської програми «Золоті руки країни».

ТОВ «Редакція газети «Панорама», до складу якого і входить інтернет-видання PMG.ua, нагороджено званням «ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012», отримавши бронзу рейтингу у Закарпатській області серед підприємств за сумою місць номінацій фінансово-господарської діяльності за основним видом діяльності КВЕД 22.12.0 – Видання газет.

У 2016 році Союз Національних бізнес-рейтингів за результатами статистичного ранжування 2015 року нагородив ТОВ «Редакція газети «Панорама»:

- ЗОЛОТОМ рейтингу серед підприємств України за показником «Чистий прибуток»;

- ЗОЛОТОМ рейтингу серед підприємств Закарпатської області за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності».

Рік потому ТОВ «Редакція газети «Панорама» за комплексними результатами діяльності здобула високі позиції у Національному бізнес-рейтингу України й удостоєна великої золотої медалі «Лідер року 2017» та відповідного сертифікату.

PMG.ua – це новий проект, який йде в ногу з часом та розвитком всесвітньої мережі.