Підрядник та чиновник наживалися на будівництві школи

Підрядник та чиновник наживалися на будівництві школи

Закарпатською обласною прокуратурою подано позовну заяву до приватної будівельної компанії про стягнення завищеної вартості виконаних робіт при будівництві школи у с. Кваси Рахівського району. Йдеться про збитки у розмірі 764 730 грн.

Встановлено, що керівник фірми-підрядника незаконно завищував вартість робіт, яку зазначав у відповідній документації. Внаслідок цього товариству було безпідставно виплачено вищевказану суму коштів з обласного бюджету.

Зауважимо, що зазначені обставини були предметом досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України. Наразі воно завершене, а щодо двох обвинувачених осіб – директора приватної будівельної компанії та колишнього керівника одного з управлінь Закарпатської ОДА – триває судовий розгляд.

Так, прокуратура звернулася з позовом в інтересах держави в особі відділу капітального будівництва Закарпатської ОДА. Вказану заяву скеровано для розгляду до Господарського суду Закарпатської області. Прокурори відстоюватимуть стягнення майже 800 тис. грн збитків в дохід громади краю, – інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.