• Трьох відомих спортсменів краю нагороджено нагрудним знаком "За розвиток Закарпаття"

Сьогодні спільною відзнакою обласної ради й ОВА – нагрудним знаком "За розвиток Закарпаття" – нагороджено трьох відомих спортсменів краю: біатлоністок Анастасію та Олександру Меркушиних і фристайліста Олександра Окіпнюка.

Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

"Минай" наприкінці матчу поступився команді "Дніпро-1"

Серед інших важливих здобутків, Олександра Меркушина виборола золоту медаль зі спринту й бронзову медаль в індивідуальній гонці на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2023 із зимових видів спорту.

Анастасія Меркушина здобула "золото" на Чемпіонаті Європи з біатлону та посіла шосте місце у складі змішаної команди в межах сьомого етапу Кубка світу з біатлону.

Варто зазначити й те, що обидві спортсменки ввійшли до складу збірної України з біатлону на сезон 2023/24.

А фристайліст Олександр Окіпнюк став переможцем Кубка Європи з лижної акробатики, а також у складі національної команди з лижної акробатики на Чемпіонаті світу здобув бронзову медаль.