• Головна
  • Життя
  • Як закарпатські військові щодня відбивають атаки бойовиків (ВІДЕО)

Як закарпатські військові щодня відбивають атаки бойовиків (ВІДЕО)

Як закарпатські військові щодня відбивають атаки бойовиків (ВІДЕО)
"Громадське телебачення" побувало у Станиці Луганській, де несуть службу бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Ці позиції - крайній плацдарм ЗСУ. За словами бійців, майже кожен день їм...

"Громадське телебачення" побувало у Станиці Луганській, де несуть службу бійці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Ці позиції - крайній плацдарм ЗСУ. За словами бійців, майже кожен день їм доводиться відбивати атаки бойовиків.

Один з останніх боїв йшов 10 годин: з 18:00 до 4:00

Бійці кажуть, що зміцнилися вони добре, «сєпари» їх не виб'ють, але не бачать сенсу від цього стояння, а хочуть продовжувати наступ і «виганяти цю погань з нашої землі».

Журналісти познайомилися із «Балу», який розповів і показав як живуть бійці, як тримають оборону і відбивають численні атаки.

Під прикриттям лісосмуги, яка знаходиться в 150 м, бойовики підходять майже впритул до нашим бійцям.

Павло показав нам побут бійців 128 ОГПБ, які живуть у покинутому співробітником міліції який перейшов на бік терористів «ЛНР», будинку.

Також бійці живуть в так званих «норах» біля передових позицій, для їхнього обігріву використовують буржуйки.

Павло «Балу» перебуває в зоні АТО з кінця серпня. Тут він відсвяткував своє 48-и річчя. Служити пішов добровольцем, сховавши повістку, яка прийшла синові.

"З настанням темряви нас просять їхати, тому що побоюються можливої атаки. Пізніше ми дізналися, що за декілька годин після нашого від'їзду у Станиці Луганській обстріляли колону, яка йшла на підкріплення до цих бійців", - зазначили медійники.