Одна із київських компаній купила на Закарпатті п’ять АЗС
ТОВ «БРСМ-Нафта» (Київ) розширило мережу автозаправних станцій (АЗС) до 104, купивши п'ять станцій в Закарпатській області, повідомляється на сайті компанії.
АЗС розташовані в Ужгороді, с. Баранинці (Ужгородський р-н), с. Верхній Коропець (Мукачівський р-н), с. Яноші (Берегівський р-н) і в Хусті.
Раніше всі ці станції експлуатувало ТОВ «Енергоресурси». АЗС в Баранинцях і Верхньому Коропці реалізують тільки метан і пропан-бутан, решта – ще й бензин, дизель. Всі АЗС обладнані магазинами та кафе. Станція в Баранинцях включає СТО, в Яноші – портальну мийку.
Напередодні «БРСМ-Нафта» відкрила свою першу АЗС у Сімферополі, ще одну – в Кіровоградській області, дві – в Одесі і одну – в Херсоні (реалізує тільки газ). Як повідомлялося, велика частина АЗС компанії розташована в столичному регіоні. «БРСМ-Нафта» в своєму розпорядженні три нафтобазами у Київській та Вінницькій областях, експлуатує 29 бензовозів і п'ять газовозів.