• Головна
  • Життя
  • Закарпатські рятувальники оприлюднили інформацію про наслідки землетрусу на Тячівщині

Закарпатські рятувальники оприлюднили інформацію про наслідки землетрусу на Тячівщині

Закарпатські рятувальники оприлюднили інформацію про наслідки землетрусу на Тячівщині

20 липня до Тячівської РДА надійшла інформація про те, що в селах Добрянське та Округла Тячівського району внаслідок підземних поштовхів мають місце незначні пошкодження будівель.

Так, у с. Округла зазнали ушкоджень (тріщини в штукатурці на стінах, стелі та обвал штукатурки) корпуси №1 та №2 місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів, які відповідно знаходяться на вулицях Шкільній та Шевченка, - йдеться у повідомленні У ДСНС України в Закарпатській області.

У с. Добрянське в старій будівлі місцевої загальноосвітньої школи випала рамка металопластикового вікна, є тріщини у штукатурці на стінах та стелі, зміщено навіс на центральному вході до корпусу.

Незначних ушкоджень зазнав і житловий будинок, що знаходиться на вул. Комсомольській у с. Добрянське, де на штукатурці з’явилися тріщини.

Вранці 20 липня було проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС  Тячівської РДА. На даний час у Тячівському районі працює спеціальна комісія, яка здійснює обстеження об’єктів різних форм власності та житлових будинків на предмет виявлення пошкоджень.

Як повідомлялося раніше: впродовж 19-20 липня на території Закарпатської області, на відстані близько 120 кілометрів від м. Ужгорода, а саме в районі м. Тячів, зафіксовано шість епізодів підземних поштовхів.