У Хусті відкрили сучасний міні-стадіон

У суботу, 7 травня, у місті над Тисою відбулося відкриття вже другого сучасного шкільного міні-стадіону. Чудовий подарунок Хустська ЗОШ №2 отримала завдяки сприянню міської та обласної рад.

Розділити радісну подію до навчального закладу завітали керівники міста та Закарпаття. Гостей зустрічала директор школи Ганна Гелеван.

– Ми щиро вдячні за нагоду виховувати справжніх спортсменів, – наголосила пані Ганна. – Бо ж здоров’я дітей – справді важливий чинник у навчальному процесі. Вірю, що наші учні ще не раз прославлять рідне місто.

– Наразі нам вдалося провести реконструкцію фасаду і встановити майданчик, але в перспективі працюватимемо і над відкриттям у освітній установі басейну, про який мріють діти, – зауважив Хустський міський голова Володимир Кащук.

– Подібні майданчики маємо намір відкрити у кожній школі Хуста, – зазначив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс. – Діти повинні насолоджуватися спортом, саме тому ставимо перед собою високі завдання.

– Комплекс є багатофункціональним і поєднує багато можливостей для занять фізичним вихованням на відносно невеликій площі. А в наших планах ще серйозна реконструкція стадіону, який повинен стати одним з кращих не тільки в області, але й у Західній Україні, – підкреслив народний депутат України Валерій Лунченко.

Відтак після перерізання почесними гостями символічної синьої стрічки, вихованці навчального закладу показали на новому міні-стадіоні справжнє спортивне шоу.