Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 313 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 400+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 000+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 000+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • В День Святої Тройці в Мукачеві освячено новий дерев’яний православний храм (ФОТО)

В День Святої Тройці в Мукачеві освячено новий дерев’яний православний храм (ФОТО)

В День Святої Пятидесятниці в місті Мукачеві на вулиці Підгородській Високопреосвященнішим

В День Святої Пятидесятниці в місті Мукачеві на вулиці Підгородській Високопреосвященнішим архієпископом Мукачівським і Ужгородським Феодором був освячений престол та храм на честь Святої Тройці.

Самі найменші прихожани храму – дітки з великими букетами квітів та багаточисельна паства на чолі з настоятелем – протоієреєм Ярославом Попович зустрічали свого архіпастиря при вході в храм Господній

Владика звершив чин освячення святого престолу, іконостаса та храму, після чого була звершена архієрейська Літургія. Під час літургії співав єпархіальний хор та хор хлопчиків та юнаків міста Мукачево під керівництвом Володимира Ілліча Волонтиря.

Після обходу храму Високопреосвященніший архієпископ Феодор привітав вірників з Днем Святої Пятидесвятниці, Днем Народження Святої Церкви Христової.

Про це інтернет-видання "Панорама Мукачева" повідомилии в прес-службі Мукачівської Православної єпархії.