П’яний чоловік скоїв аварію

П’яний чоловік скоїв аварію

ДТП сталася в селі Калини на Тячівщині вчора. Там автомобіль, водій якого втік із місця пригоди, пошкодив опору електричного стовпа. Про пригоду в поліцію Дубового повідомили працівники електромережі. 

Оглянувши місце аварії та опитавши свідків, працівники групи реагування патрульної поліції Дубівського відділення встановили винуватця аварії.

Читайте також:
Водій "під кайфом" скоїв аварію

З’ясувалося, що в стовп в’їхав місцевий житель автомобілем марки «Volkswagen Jеttа». Цей чоловік уже позбавлений судом права керування, але знову сів п’яним за кермо і скоїв ДТП. Драгер виявив у водія 1,96 проміле алкоголю. 

На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП і за втечу з місця події, за повторне керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення.

Нагадаємо, у селищі Ясіня перекинулась вантажівка.