• Viber 15 000+
  • YouTube 1800+

ФК «Минай» здобув другу перемогу поспіль

ФК «Минай» продовжує покращувати ситуацію у турнірній таблиці.

У Першій лізі відбулися матчі 13-го туру. «Минай» зустрічався з «Поділлям». «Поділля» (Хмельницький) — «Минай» (Минай) — 0:1 (0:1). Такий результат сьогоднішнього матчу.

На перших хвилинах активніше грали гості, але до гольових моментів справа не доходила. Поступово підопічні Костишина змогли взяти м’яч під власний контроль, але і в них мало що виходило у позиційному футболі.

Відразу після перерви мав зрівнювати рахунок Шкіндер, але він пробив вище воріт. Відверто грали на утримання рахунку гості, а підопічні Костишина суттєво додали в активності. Проте, в середині тайму гостям вдалося відвести гру від власних воріт.

Нагадаємо, мукачівці здобули медалі на чемпіонаті світу з комбат самозахисту ІСО.