Повернутись до сайту Вхід

№23 від 18.06.2015

В НОМЕРІ:

У прес-центрі "Панорама" відбулась прес-конференція представників волон­терського центру при Мукачівському військовому шпиталі Оксани Ремінець та Наталії Гарапко. Оскільки від часу створення волонтерського руху минув май­же рік, то у журналістів та читачів сайту "PMG.ua" було чимало запитань щодо того, яким був цей період для військових та волонтерів, а також про підсумки роботи та плани на майбутнє у волонтер­ського центру. Цікава розповідь волонтерок – на шпальтах тижневика.

Цього тижня працівники медичної сфери відзнача­тимуть своє професійне свято. Та більшість з них святку­ватимуть його, віддаючи своє сер­це і професійні старання тим, хто потребує найшвидшого одужання. Про нелегку роботу лікарів розпо­віла Ірина Михайлюк, заступник головного лікаря Мукачівської ЦРЛ з амбулаторно-поліклінічної роботи.

На гарячу лінію газети "Панорама" зателефонував житель мікрорайону Росвигово пан Віталій. Він висловив незадоволення роботою ТОВ "І.Т.В. Сервіс Плюс" стосовно прибирання навколиш­ньої території.  Журналіст видання завітав на вказану читачем тери­торію. Що він там побачив розповідає на стор.5 газети "Панорама".

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції