Повернутись до сайту Вхід

№23 від 21.06.2018

В НОМЕРІ:

Однією з візитівок Україн­ських Карпат є село Колочава Міжгірського району, яке є багатим на різні туристичні атракції і є яскравим прикла­дом збереження карпатських традицій та автентики. Саме тут, у «селі десяти музеїв та двадцяти пам’ятників», і пла­нується втілення грандіозно­го туристично-інфраструк­турного проекту Польщі та України. Якого саме – у свіжому номері тижневика.

Школяр із Закарпаття Валентин Фречка, який знайшов спосіб виго­товляти папір із опалого листя, здобув золото на «Олімпіаді геніїв» у США, змаганні між учнями з різних країн у кількох категоріях. Розповідаємо про генія.

Житель села Буковин­ка Мукачівського райо­ну повертався додому через кладовище, коли побачив страшну карти­ну. По всій території були розки­дані поламані вінки та розбиті вази, перевернуті лампадки, які зазвичай ставлять біля надгробків. Переляканий чо­ловік тут же подзвонив в по­ліцію, повідомивши, що не інакше як на кладовищі побу­вали сатаністи. Хто ж насправді так ганебно вчинив? Відповідь – на шпальтах «Панорами».

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції