Повернутись до сайту Вхід

№36 від 20.09.2018

В НОМЕРІ:

Днями трапилась смер­тельна ДТП в Ужгородському ра­йоні. В селі Нижнє Солотвино темно-синій «Volkswagen» на іноземних номе­рах збив 15-річну дівчинку та поїхав з місця події. Школярка померла. Розповідаємо про цей трагічний вчинок.

Цьогорічний – 27-й – День Незалежності України приніс в ужго­родську родину Бабин­ців приємну і радісну новину. Її глава – Йо­сип Михайлович, якому через півроку випо­вниться 85, удостоє­ний високої державної нагороди. Указом Президента України знаному закарпатському жи­вописцю Йосипу Михайло­вичу Бабинцю присвоєно почесне звання заслуженого художника України. Деталі – у статті «Йосип Бабинець: чардаш на полотні».

«Подорожі островами – моя таємна пристрасть. Справа навіть не в цілю­щому морському повітрі і не в красивих заходах сонця (хоча вони в цих місцях дійсно фантас­тичні). Ні, звичайно, і в них також – але основна розкіш в їх унікальній відмінності від решти світу. Тут все по-іншому», – пише Іван Гарагонич у своєму матеріалів. Про райську подорож «Панорами» – у свіжій публікації.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції