Повернутись до сайту Вхід

№40 від 18.10.2018

В НОМЕРІ:

З 15 жовтня патрульні почали штрафувати водіїв за перевищення швидкості. Пристрої TruCam використовуються лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності. Розповідаємо детально.

Минула неділя – 14 жовтня – була щедрою на свята: державні, церковні, особисті. Свій ювілейний день народження відзначала і знана мисткиня, викладач Мукачівської художньої школи імені М.Мункачі , заступник голови мистецького об’єднання «Райдуга» Раїса Михайлівна Дорожникова. Розповідь про талановиту художницю та викладача з вуст шеф-редактора "Панорама Медіа Групи" Василя Гарагонича.

Якщо ви захворіли і сподіваєтеся безперешкодно отримати допомогу від сімейного лікаря, приготуйтеся до потрясінь. Цілком можливо, через завантаженість лікар швидко вислухає по телефону ваші симптоми і поставить діагноз. Або ж узагалі не братиме слухавки, ви ж тим часом лежатимете з температурою під 40. Про реалії сьогоднішньої медицини – у свіжому номері.

ПОПЕРЕДНІ НОМЕРИ
ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ
Оплата в редакції по телефону 066-083-96-03, e-mail: sales@pmg.ua /Оплата on-line /Оплата по квитанції