Це підкреслить вашу красу: прості способи, як визначити кольоротип
Саме кольоротип допоможе зрозуміти свої переваги у зовнішності та знайти власний стиль.
Бувають випадки, коли одяг, макіяж, зачіска — красиві, проте разом виглядають не найкращим чином. Найбільш імовірно, справа у неправильно підібраному кольоротипі, що може призвести навіть до підкреслення власних недоліків.
Усього є 4 кольоротипи, як і сезонів року: зима, весна, літо та осінь. І це невипадково, адже усю гаму кольорів природи можна поділити саме на такі періоди. Тому варто зважати на те, що личить саме вашій зовншіності при підборі власного стилю.
Як визначити свій кольоротип?
Спершу потрібно дізнатися, який у вас тип — теплий або ж холодний. Зробити це можна, подившись на вени на руках: якщо вони зелені — то теплий, блакитні — холодний.
Є й інший спосіб визначення. Необхідно взяти папір золотого і срібного кольорів та поглянути, який із них буде підходити вашій шкірі. Якщо золотий, то у вас теплий тип, а срібний означатиме холодний.
Отже, уже можна зрозуміти, що теплі відтінки означають осінь та весну, а холодні — літо і зиму.
Варто враховувати і колір очей та волосся. Якщо волосся світле чи каштанове із холодним попелястим відтінком, а очі сірі, зелені чи карі, то це однозначно «літо». У випадку, коли волосся русяве, а очі світло-карі чи блакитні, то ви за кольоротипом — весна.
Вашим природном кольором волосся може бути чорний або ж темно-каштановий з легким попелястим відтінком, а очі темно-карі, зелені або блакитні, тоді вашим кольоротип буде «зима». А якщо у вас руде волосся (від світло-мідного до каштанового), а очі яскраві і виразні, від світло-блакитних до темно-карих, тоді мова іде про «осінь».
Найпростіше визначити кольоротип можна за допомогою сайту, для цього потрібно лише завантажити своє фото. Проте це не гарантія достовірності, адже світлина може не передавати точних кольорів. Тому краще обирати фото із природнім освітленням, де добре видно ваші риси обличчя та волосся.
Кольоротип «Весна»
Найбільше личитмуть персиковий, теплий рожевий, лососевий, абрикосовий, помаранчевий, імбирний, золотистий, кремовий, червоний. Також не менш красиво виглядатиме і зелений у різних відтінках.
Не варто експериментувати та додавати тьмяні кольори, сліпучий білий, холодно-рожевий, сірий та вугільно-чорний.
Кольоротип «Літо»
Людям із таким кольоротипом радять обирати холодні, димчасті, пастельні, розмиті тони, ніжно-блакитні, сіро-білі, сріблясті, перламутрові, бузкові, бежево-сірі відтінки, а також кольори деніму. Також будуть підходити і уся палітра рожевого.
Краще не обирати таких кольорів: помаранчевий, охра, морквяно-червоний, колір яєчного жовтка. Також радять уникати чорно-білого поєднання.
Кольоротип «Осінь»
Осені личать золотисто-блакитний, блакитний, смарагдовий, колір старого золота, коричнево-червоний, охра, гірчичний, хакі, шампань, жовтувато-бежевий, палевий, мідний, бронзовий, темно-фіолетовий, червоний, помаранчевий.
Не найкращими варіантами будуть білосніжний, чорний, холодні пастельні або яскраві відтінки.
Кольоротип «Зима»
Серед кольорів «зими» — білосніжний, яскраво-чорний, холодний світло-блакитний, темно-синій, фіолетовий, сріблястий. Нейморвірно личитмуть відтінки темної вишні, гострої малини та бордо.
Їм слід уникати помаранчевого, блідого жовтого, червоно-коричневого, цегляного, землистих і приглушених відтінків.
Усі ці поради носять лише рекомендаційний характер і, звичайно, кожен у праві вирішувати, що одягнути та як нафрабуватися, незалежно від кольоротипу.
Раніше повідомлялось, що носити, аби виглядати стильно навесні та влітку 2024.