Вбивство у Ракошині: суд виніс вирок 30-річному жителю села

Молодий чоловік проведе 7 років у в’язниці.
Суд виніс вирок 30-річному жителю села Ракошино, який вже неодноразово потрапляв у поле зору поліції за інші злочини. Цього разу молодого чоловіка обґрунтовано обвинувачували у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть 58-річного закарпатця.
Йдеться про злочин, який скоїли 23 листопада 2025 року у Мукачівському районі. Тоді в Ракошині, а саме в одному із будинків, медики констатували смерть 58-річного чоловіка. На його тілі була колота рана. Правоохоронці встановили, що чоловік помер внаслідок ножового поранення.
Виявилось, що до вбивства причетний 30-річний житель села. Того вечора чоловіки разом вживали алкогольні напої вдома у потерпілого. Раптово між ними виник конфлікт і молодший житель села, довго не думаючи, схопив ніж та завдав сусідові смертельне поранення.
Поліцейські тоді затримали зловмисника у процесуальному порядку. Його дії кваліфікували за ч. 2 ст. 121 ККУ — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Цей злочин фігурант вчинив, перебуваючи на іспитовому строку за раніше скоєну крадіжку.
Суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі. До того ж, шляхом часткового приєднання невідбутого покарання за вироком суду остаточно йому визначено 7 років 1 місяць ув’язнення.
Нагадаємо, поблизу Великих Лучок застрелили чоловіка.