Молоді закарпатці вигадали схему на кримінальну відповідальність

Двоє мешканців краю потрапили в руки правоохоронців.
Прикордонники затримали чергових переправників через державний рубіж України. Ними виявилася 21-річна закарпатка та її земляк 18 років, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби.
Організувала канал молода місцева мешканка. Вона дистанційно координувала дії «клієнта» та забезпечила його прибуття в прикордоння для незаконного переправлення до Румунії.
Маршрут подорожі жінка проклала через кладовище на околиці села Луг. Саме там відбулася зустріч із 26-річним «туристом» із Києва. За задумом фігурантів, закарпатка мала показати чоловікові шлях до річкової ділянки кордону. Натомість її спільник спостерігав би за місцевістю, аби їх не виявили прикордонні наряди.
Затримали ділків одразу після передачі грошей за послуги — 5 тисяч доларів. Обох закарпатців узяли під варту. Тепер їм «світить» 7-9 років позбавлення волі за незаконне переправлення осіб через державний кордон України.
До речі, раніше викрили схему двох ділків із Хуста.