Нафтогаз показав новий формат платіжок, на який може перейти кожен споживач

Багато років споживачі використовували переважно паперові квитанції за газ. Після того як Нафтогаз України запустив застосунок «Куб», з’явилась можливість повністю перейти на цифровий варіант квитанцій.
Мобільний застосунок «Куб» дає змогу зберігати електронний рахунок, переглядати історію оплати та забезпечити доступ до решти статистичних даних про обсяги споживання газу.
Нафтогаз повідомив, що споживачі мають можливість перейти на новий формат квитанцій, а від паперових платіжок відмовитись. В цьому випадку рахунки приходитимуть швидше, а використання паперу зменшиться.
Українці у застосунку можуть:
- звітувати за використаний обсяг споживання газу за місяць,
- сплачувати рахунки,
- контролювати споживання блакитного палива,
- керувати особовим рахунком.
Останні новини про Нафтогаз
Для споживачів пояснили, чому їм надходить кожного місяця по дві квитанції за газ. Важливо розібратися, за що українці платять постачальнику, а за що – оператору ГРМ.
У червні є можливість зекономити при оплаті за газ за попередній місяць. Для цього потрібно використати кошти від Національного кешбеку, які «згорять» в кінці цього місяця, якщо їх не застосувати за призначенням.
Також цікаво дізнатись, звідки газопостачальна компанія Нафтогаз України бере показники і як саме формує нові квитанції.