Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Середній розмір пенсії на Закарпатті складає 1423 гривні

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Петіка відбулося розширене засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. У засіданні взяли участь начальники управлінь в районах та містах, а також об’єднаних управлінь області. Фахівці підбили підсумки роботи за 2015 рік, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.

"На обліку в Закарпатській області перебувають 288 тисяч одержувачів пенсій. Середньомісячний обсяг виплати становить 440 мільйонів гривень. Середній розмір пенсійної виплати на одного одержувача складає 1423 гривні", – поінформувала начальник Головного Управління Пенсійного фонду у Закарпатській області Анастасія Пентек.

За словами посадовця, пріоритетні завдання Фонду на 2016 рік – покращення якості обслуговування громадян, підвищення прозорості пенсійної системи.

У найближчій перспективі передбачається забезпечення обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. За допомогою веб-порталу електронних послуг громадяни зможуть відслідковувати свої відрахування із заробітної плати та розмір соціальних внесків, що стане стимулом для легалізації заробітних плат. "Наразі триває процес реорганізації шляхом злиття деяких управлінь Пенсійного фонду. Таке об’єднання є суто організаційним, оптимізовано лише керівний склад", – наголосила А. Пентек.

Начальник Мукачівського об’єднаного управління Вільгельм Гунгредер проаналізував результати об’єднання двох управлінь. За його словами, злиття позитивно вплинуло на систему обслуговування громадян, зокрема застрахованих осіб і страхувальників. Тобто, бази міста і району знаходяться в одному управлінні, що дає можливість спеціалісту надати відповідь застрахованій особі чи пенсіонеру в повному обсязі, не відсилаючи до міста чи до району. Позитивні зрушення після об’єднання відбулися також при виконанні річного завдання по надходженню коштів. Позитивом об’єднання управлінь є і зменшення обсягів проведення перевірок банківських установ, адже до об’єднання перевірку однієї банківської установи проводили спеціалісти і міста, і району. Зараз такі перевірки здійснює один спеціаліст об’єднаного управління.

Оптимізація структури територіальних органів Пенсійного фонду – важливий крок на шляху створення якісно нової пенсійної системи, головна мета якої якість та доступність надання послуг, - вважають фахівці.

Заступник голови ОДА Олександр Петік подякував спеціалістам за плідну працю в минулому році і побажав успішно впроваджувати в життя заплановані реформи.