Майже 15 тисяч громадян вже подали заявки на вступ до штурмових бригад МВС
Про це сьогодні, 12 лютого, в ефірі Всеукраїнського телемарафону "Єдині новини" повідомила речниця міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева. Також вона розповіла про етапність добору та звернула увагу на зацікавленість і бажання із боку добровольців приєднатися до "Гвардії наступу".
"Головне на першому етапі добору – це вмотивованість. Ми визначаємо наскільки людина мотивована, готова, хоче вчитися, якщо не має військового досвіду й чи має основну мету – звільнення України від загарбників", – зазначила Мар’яна Рева.
Загалом зареєстровано понад 27 тисяч звернень щодо укомплектування бригад "Гвардії наступу". Більш як 12 тисяч з них – це консультації у ЦНАПах та за телефоном "гарячої лінії". Добровольці ж подали майже 15 тисяч заявок на вступ до штурмових бригад МВС.
Розповідаючи про подальші кроки добровольців, речниця очільника МВС акцентувала увагу на те, що в процесі долучення кандидату потрібно пройти певні етапи. Тобто якщо людина їх пройде, то долучиться до бригад.
"Перший крок – подача анкети, надалі подача документів у підрозділи, потім – військово-лікарські обстеження. До речі, наразі понад 800 осіб уже пройшли ВЛК. Подальші етапи – це тестування на знання законодавства, на логічне мислення, психологічне тестування. Обов’язковим етапом є відповідний рівень фізичної підготовки", – підкреслила Мар’яна Рева.
Втім, якщо людина бажає вступити до "Гвардії наступу", але отримала повістку, алгоритм дій значною мірою залежить від типу цієї повістки. З огляду на це, формуються відповідні документальні звернення від центрів комплектації, через які доброволець вступає до "Гвардії наступу".
"Формування восьми бригад має проводитися до 1 квітня, однак ми бачимо, що є зацікавленість із боку добровольців. Відтак можемо прогнозувати, що буде й подальше формування штурмових бригад", – резюмувала Мар’яна Рева.