Буде 15 і 16 червня: синоптики озвучили попередження
У Закарпатській області оголосили метеорологічне штормове попередження. Але цього разу не через негоду.
Згідно з прогнозами синоптиків, у найближчі кілька днів в області буде сонячно і доволі спекотно — від 22 до 28 градусів вдень. Грози та дощі поки не прогнозують.
Однак метеорологічне штормове попередження все ж оголосили. Справа в тому, що впродовж 15 та 16 червня на Закарпатті буде висока пожежна небезпека.
«На більшій частині території Закарпатської області очікується висока (4 клас) та надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека», — повідомляє Закарпатський обласний центр з гідрометеорології.
У такі дні варто бути дуже обережними з вогнем і пам’ятати про правила пожежної безпеки. Адже вогонь може спалахнути дуже легко. Особливо, якщо в ці дні ви збираєтесь, наприклад, на пікнік.
Нагадаємо, раніше видання розповідало, коли Україну накриє спека.