Травмувалися п’ятеро людей: відомі подробиці ДТП, яка трапилась вранці
Аварія сталась за участю трьох автомобілів — Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter та Dacia Logan.
27 червня о 08:43 на телефонну лінію «101» надійшло повідомлення про те, що на відрізку автошляху Велика Добронь — Мукачево — Берегове — Лужанка, у селі Гать Берегівського району, сталася дорожньо-транспортна пригода.
Унаслідок автопригоди травмувалися п’ятеро людей: водій першої вантажівки, керманич та неповнолітній пасажир Mercedes-Benz, а також водій і пасажир легкового автомобіля.
Постраждалого водія Renault Master затисло кермом у кабіні настільки, що він не міг самостійно вибратися назовні. На місце події прибули рятувальники 17-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Берегове. За допомогою гідравлічного та іншого спеціального інструменту бійці ДСНС деблокували чоловіка та передали його медикам екстреної медичної допомоги, які транспортували чоловіка до лікувального закладу в Берегово.
«Інших двох травмованих ушпиталили до лікарні в Мукачеві. А потерпілі з легкового автомобіля відмовилися від госпіталізації. Усі обставини ДТП з’ясовують правоохоронні органи», — розповіли в ГУ ДСНС України в Закарпатській області.
Нагадаємо, у Мукачеві зіткнулися вантажівка і трактор. Опубліковано відео з місця ДТП.