• Головна
  • Життя
  • Щоденно о 9 годині в Мукачеві на 2-3 хвилини зупинятимуть транспорт для вшанування пам’яті полеглих

Щоденно о 9 годині в Мукачеві на 2-3 хвилини зупинятимуть транспорт для вшанування пам’яті полеглих

Щоденно о 9 годині в Мукачеві на 2-3 хвилини зупинятимуть транспорт для вшанування пам’яті полеглих

Йдеться, зокрема, про вулицю перед Мукачівською районною військовою адміністрацією.

Відтепер о 9:00 ранку перед будівлею Мукачівської районної військової адміністрації лунатиме сигнал, що закликатиме мешканців міста зупинитися та віддати шану полеглим захисникам і захисницям України.

Ініціативу вдалося реалізувати завдяки спільним зусиллям кількох державних установ. До організації долучилися працівники Мукачівської районної ради, Мукачівської районної військової адміністрації та Державної податкової інспекції у місті. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив очільник районної ради Роман Тарабій.

Щоранку перед початком хвилини мовчання організатори попереджатимуть водіїв і пішоходів про короткочасне обмеження руху. На час проведення заходу дорогу поблизу адміністративної будівлі перекриватимуть приблизно на 2-3 хвилини. Це робитиметься для того, щоб усі охочі могли зупинитися, схилити голови та віддати шану тим, хто віддав життя за незалежність України.

Жителів громади закликають долучатися до щоденного вшанування. Кожен, хто має можливість, може прийти о 9:00 до будівлі адміністрації, аби разом із містянами віддати данину пам’яті полеглим Героям.

Раніше видання повідомляло, що ухвалено законопроєкт про загальнонаціональну хвилину мовчання.