Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На Закарпатті склали списки мобілізованих лікарів

У вівторок, 10 лютого, відбулась нарада головних лікарів обласних лікувально-профілактичних закладів за головуванням начальника управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА Василя Скрипа. Під час...

У вівторок, 10 лютого, відбулась нарада головних лікарів обласних лікувально-профілактичних закладів за головуванням начальника управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА Василя Скрипа.

Під час зустрічі медики обговорили низку актуальних питань.

Так, зокрема, йшлося про внесення змін до статутів обласних закладів охорони здоров'я відповідно до ст.43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 16 Основ законодавства України про охорону здоров'я та рішення XІX сесії VІ обласної ради від 30.12.2014 року. Відтепер керівники обласних закладів охорони здоров'я повинні призначатися та звільнятися з посад за рішенням обласної ради згідно подання управління охорони здоров'я, погодження голови ОДА та профільної комісії з питань охорони здоров'я.

Окремо Василь Скрип зупинився на проведенні підсумкових медичних рад у закладах охорони здоров'я краю. Також Василь Васильович нагадав колегам, що основним питанням залишається оптимізація структури лікувальних закладів.

Особлива увага була приділена проблемним питання мобілізації. Підготовлені списки лікарів та медичних сестер, які військовозобов'язані та мають військову спеціальність. Є потреба у травматологах, хірургах та медиках терапевтичних спеціальностей.

Йшлося і про проведення додаткових медичних оглядів. Зокрема, лікарі зауважили, що військовозобов'язані, які скеровані військкоматом, не завжди одразу звертаються до лікувального закладу. Подекуди тільки через 3-4 дні. Відповідно, відтерміновується проходження самого додаткового обстеження.

Лікарі вже вкотре наголосили на необхідності оперативного інформування щодо осіб які скеровуються в той чи інший заклад для проведення додаткового медичного обстеження, відповідно й обміну інформацією з військкоматом щодо терміну їх прибуття у медичний заклад та тривалості перебування на стаціонарному обстеженні.