Погода підготувала весняний «сюрприз»: перед Великоднем температура різко зміниться

Погода в Україні у передвеликодній тиждень зміниться. Після тепла, адже найближчими днями прогнозують до +19 градусів, прийде похолодання. У нічну пору доби в деяких областях буде мороз.
Весняне тепло зміниться відчутним похолоданням та нічними заморозками. Такий погодний «сюрприз» очікує частину українців перед Великоднем.
Синоптик Наталка Діденко зазначила, що зниження температури повітря очікується із 7-8 квітня. А до цього будуть сприятливі умови для прибирання та миття вікон.
Так само про похолодання перед Великоднем попереджає синоптик Ігор Кібальчич. За його словами, орієнтовно з 9-10 квітня з півночі надійде холод і вночі подекуди стовпчики термометрів опустяться до -3 градусів морозу. Вдень буде також не надто тепло – від +4 до +9 градусів.
Лише на південному заході України збережеться комфортна погода з денними максимумами від +10 до +17 градусів. Також буде доволі тепло на Закарпатті та крайньому заході країни.
У коментарі виданню «Телеграф» синоптик також зазначив, що в середині квітня фіксуватимуть сильні вітри. Пориві сягатимуть 15-20 м/с.
Який прогноз погоди показує Укргідрометцентр
На сайті наразі оновлена картка погоди терміном до 7 квітня. У перші 6 днів місяця показується якраз тепла погода, в деяких областях до +19 градусів.
А ось 7 числа якраз зазначене похолодання, про яке попередні два синоптики говорили. Щоправда, найнижчу температуру Укргідрометцентр показує +2 градуси. Цей прогноз ще буде уточнюватись, оскільки правдиві показники здебільшого на 1-3 доби вперед.
Раніше стало відомо, який графік роботи Нової пошти на Великдень.