У райцентрі на Закарпатті побили підлітка: він у лікарні

В одному з міст краю стався неприємний інцидент.
Берегівська станція екстреної медичної допомоги напередодні отримала тривожний виклик. До диспетчерської надійшла інформація про побиття підлітка в Берегові.
Як інформує «103 Закарпаття», під загрозою опинилися й інші діти. Вони під час конфлікту перебували поруч із епіцентром подій.
На локацію виїхала бригада в складі лікарки Ірини Гель і парамедикині Марини Делеган. У постраждалого виявили травму голови. Команда «швидкої» надала необхідну допомогу та стабілізувала стан неповнолітнього пацієнта.
Згодом підлітка доправили у лікарню. Там на нього чекали детальніше обстеження і подальше лікування. Правоохоронці про інцидент інформації наразі не надали.
До слова, напередодні четверо дітей отримали травми в ДТП на Мукачівщині.