Пенсіонер отримав важку травму в своїй оселі на Берегівщині

Пенсіонер отримав важку травму в своїй оселі на Берегівщині
Фото: з відкритих джерел

Бригада «швидкої» надала допомогу чоловіку поважного віку.

До Берегівської станції екстреної медичної допомоги надійшов тривожний виклик. Пенсіонер упав у власному помешканні та зазнав травми.

Як інформує Берегівська СЕМД, 80-річний чоловік отримав перелом стегнової кістки. До нього виїжджала команда в складі лікарки Ганни Басараби, парамедикині Богларки Лончак і екстреного медичного техніка Атіли Барти.

Бригада парамедиків надала першу допомогу на місці події. Далі вони обережно евакуювали пацієнта з третього поверху в карету «швидкої». Звідти чоловіка доправили в медичний заклад.

Фахівці радять облаштувати будинок під потреби людей поважного віку. Варто подбати про безпечне середовище в домівці. Зокрема, слід прибрати слизькі килими, забезпечити хороше освітлення і встановити поручні в санвузлі та на сходах (за можливості).

До речі, дитина потрапила під атаку в дворі на Ужгородщині.