• Головна
  • Життя
  • Двоє закарпатців повернулися з російського полону в рамках обміну

Двоє закарпатців повернулися з російського полону в рамках обміну

Двоє закарпатців повернулися з російського полону в рамках обміну
Фото: із соцмережі Фейсбук

Хороша звістка прийшла в щонайменше дві родини краю.

У п’ятницю відбувся обмін полоненими між Україною і Росією. З ворожої неволі вдалося повернути 160 українських воїнів.

Голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький підтвердив, що серед звільнених українців є мешканці регіону. Вони повернуться на малу батьківщину після реабілітації.

«Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі», — написав очільник області у Facebook.

У рамках чергового обміну полоненими додому повернулися захисники України, які перебували в неволі з 2022 року. Зокрема, вдалося визволити 58 офіцерів. Серед звільнених — бійці Збройних сил, Держприкордонслужби, Нацгвардії та інших формувань.

До слова, захисник Маріуполя повернувся в рідне село на Ужгородщині після полону.