Один виклик — дві смерті: у місті на Закарпатті сталося нещастя

Трагічний випадок днями трапився в одному з райцентрів краю.
Служба екстреної медичної допомоги отримала виклик із Берегова. Місцевій мешканці стало зле, а в «швидку» зателефонував її син.
Як інформує «103 Закарпаття», на місце події негайно вирушила бригада під керівництвом парамедикині Марини Делеган. Та після прибуття команда лише констатувала смерть жінки.
Раптово погіршився стан і в сина — у нього зупинився кровообіг. Медики негайно розпочали реанімаційні заходи. Проте, врятувати чоловіка не вдалося.
Про подвійну трагедію команда парамедиків сповістила поліцію. Надалі правоохоронці встановлять всі обставини події. Зокрема, вони з’ясують, чи дві смерті стали жахливим збігом обставин.
До слова, медики врятували чоловіка після спроби суїциду в Берегові.