Молодик із Міжгірщини потрапив у лікарню з власного подвір’я

Хлопець зазнав атаки поруч із власною домівкою.
Закарпатські медики отримали виклик із села Лопушне. Там 21-річного місцевого мешканця вкусила змія.
Як інформує «103 Закарпаття», хлопець в момент інциденту перебував удома. На подвір’ї біля альтанки він не помітив плазуна та випадково наступив на нього.
У постраждалого діагностували укус правої ноги отруйною змією. На місці події працювала бригада «швидкої» на чолі з парамедикинею Любов’ю Звір. Після надання необхідної допомоги молодика доправили до Міжгірської лікарні.
У теплу пору року плазуни можуть з’являтися на подвір’ях у траві, біля господарських споруд, альтанок тощо. Закарпатців закликають бути пильними, особливо під час прогулянок босоніж або у відкритому взутті.
До слова, раніше юнак зазнав серйозних травм на Тячівщині.