Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Бізнесмени Закарпаття поповнили місцеву казну на майже 160 млн грн

Бізнесмени Закарпаття поповнили місцеву казну на майже 160 млн грн

Єдиний податок, який сплачують суб’єкти господарювання перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, відіграє важливу роль – як у масштабах зведеного, так і місцевого бюджету Закарпатської області....

Єдиний податок, який сплачують суб’єкти господарювання перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, відіграє важливу роль – як у масштабах зведеного, так і місцевого бюджету Закарпатської області. Якщо надходження до Зведеного бюджету у січні-листопаді 2014 року становлять понад 1 млрд 960 млн гривень, то 8% від цієї суми – це внесок закарпатських спрощенців – юридичних і фізичних осіб. До місцевого бюджету з початку року надійшло майже 1 млрд 223 млн гривень – близько 13% від цієї суми сплатили «єдинники». З усіх податків і зборів, які перераховуються до місцевої казни, єдиний податок поступається першим місцем тільки податку з доходів фізичних осіб, адже «єдиного» сплачено – 158 млн 511 тис. грн, ПДФО – понад 893 млн грн.

Крім того, основну його частину сплачують фізичні особи-підприємці – майже 124 млн грн, а юрособи-«єдинники» – 34,5 млн грн, стверджують у відділі комунікацій Головного управління ДФС України в Закарпатській області.

Також слід зазначити, що надходження єдиного податку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились на 17 млн 721 тис. грн, або 12,6 %. Як аргумент цієї позитивної динаміки в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Закарпатській області наводять ті переваги, які дає спрощена система оподаткування, а саме: помірні ставки податку, зручне ведення обліку, запровадження для платників спрощеної системи оподаткування, які обрали другу групу, замість податкового звітного періоду – календарний квартал – календарний рік, враховуючи, що платники другої групи складають найбільший відсоток платників спрощеної системи оподаткування в області.