Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • У Мукачеві розкажуть про проект "Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового господарства"

У Мукачеві розкажуть про проект "Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового господарства"

У четвер, 11 вересня, о 14.00, у Мукачеві (велика зала міськради), відбудеться прес-конференція за підсумками транскордонного проекту «Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового...

У четвер, 11 вересня, о 14.00, у Мукачеві (велика зала міськради), відбудеться прес-конференція за підсумками транскордонного проекту «Безперервне навчання лісівників задля кращого ведення лісового господарства» (HUSKROUA/1001/028), головною метою якого було створення умов для покращення професійної освіти лісівників, зокрема щодо питань сталого багатофункціонального наближеного до природи ведення лісового господарства та посилення співпраці лісівників прикордонних територій.

У прес-конференції візьмуть участь:

Леся Лойко, голова ГО «ФОРЗА», керівник проекту.

Мілан Сарваш, директор інституту Національного Лісового Центру, менеджер словацького партнера проекту.

Сергій Ірклієнко, директор Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс», член Наглядової ради проекту.

Проект впроваджувався протягом 2,5 років у прикордонний областях України та Словаччини. Серед результатів проекту: розроблених програми тренінгів з наближеного до природи та багатофункціонального ведення лісового господарства, внесених змін до програми підвищення кваліфікації лісівників-практиків, створених навчальних пробних площ, проведених навчальних курсів та семінарів з обміну знаннями та досвідом, підготовлених тренерів з питань наближеного до природи та багатофункціонального ведення лісового господарства, створеного навчального веб-порталу, розробленого посібника з наближеного до природи лісівництва та багатофункціонального ведення лісового господарства в Україні та Словаччині.