Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 312 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 15 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 15 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 13 800+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Власник страусиної ферми у Хусті хоче також розводити... крокодилів

Власник страусиної ферми у Хусті хоче також розводити... крокодилів

Власник першої на Закарпатті страусиної ферми Василь Перец – найулюбленіший та найстарший персонаж телевізійного шоу «Фермер шукає жінку». Завезені більше 10 років тому з Голандії 5 птахів...

Власник першої на Закарпатті страусиної ферми Василь Перец – найулюбленіший та найстарший персонаж телевізійного шоу «Фермер шукає жінку». Завезені більше 10 років тому з Голандії 5 птахів «розвинулися» у 56 дорослих пернатих та 22 малюки.

На сьогодні пан Василь відомий ще й як власник пари поні Мірчі і Гелі, яких просто обожнюють діти – відвідувачі «пташиного двору»… Окрім цього, він ще й чудовий кінолог, любитель і поціновувач собак службових порід. Та є у закарпатця і нова ідея – розведення крокодилів. Ця задумка шокує всіх, хто чує про неї, окрім самого Василя Васильовича. Після розмови з ним стає зрозумілим принцип фермера — є мета, немає перешкод.

«Шкіра крокодилів дуже дорога, добре продаються їхні кігті, кістки та зуби для аксесуарів. А проблему з годівлею вдалося б вирішити за допомогою іншого проекту – культивування африканського сома. Як це робиться, я наживо бачив в Угорщині, на тамтешній фермі», - розповів пан Василь.

– Цю ідею вперше «розкрутив» телеканал «1+1». Справа в тому, що на фермі є термальне джерело. Я повів до нього знімальну групу, щоб продемонструвати природне «диво». Узимку, при -15° морозу температура води складала +14 градусів. Тому утримувати рептилій там можна, – розмірковує екстремал.

На втілення проекту потрібно не менше 250 тис. доларів. Але ці гроші дуже швидко окуповуються. Тим паче, на підтримку держави закарпатський фермер не сподівається, розраховуючи виключно на свій оптимізм, цілеспрямованість та працелюбність.

Марина Алдон